Dirbtiniai akmenys

dirbtinis akmuo

Naudokite dirbtinius akmenis! Šis būdas turi daugybe privalumų prieš tikruosius. Vienas iš jų tas, kad juos galima kilnoti, skirtingai nei tikrus akmenis. Kitas privalumas , kad už šiu dirbtiniu akmenu galima sukurti hdideles ertmes žuvims. Tai b ūtu ypač naudinga dideliems ciklidams, tokiems kaip frontoza ar pan. Mažesniems ciklidams galima padaryti mažesnes ertmes iš akmenų vazonu ir t.t.

Pagal šį ruošinį galima pamatyti, kad jis bus pastatytas akvariumo kampe, kas sunkiai įmanoma su naturaliu akmeniu., be to šis masyvus riedulys ,kurio matmenys 65x25x72h sveria tik 15kg.


 

dirbtiniai akmenys

Pirmame etape susukamos stačiu kampu medžio drožliu plokštės, kurios atstoja busimo akvariumo dugna ir galinį stiklą.

 

 

dirbtiniai akmenys akvariume

Ant medienos išdedami įvairių formų ir storio putplasčio gabalai. Taip padaramo forma dirbtiniai uolai. Tačiau tai nėra tikslu.

 

 

 

Polistirolas uždengiamas politileno plevele, kuri neleidžia skiediniui susijungti su putplasčiu. Putupolistirolo akmenys polistirolas gali būti susegamas kabėmis, kuri naudojama medienai.

.

 

 

 

Tik svarbu, kad plastikinė plėvelė neturėtų skylių, kad skiedinys negalėtu prisijungti prie putoplastoakmenys is polistirolo arba medienos, priešingu atveju pašalinti yra labai sunku.

 

 

 

 

Ant plastikinės plėvelės dedamos plastikinio tinkliuko juostelės. Jos sutekia garantuota optimalų akvariumo galinis fonasstiprumą, be to jos todėl ir naudojamos formuojant gipsą, be jų sunku būtų suteikti uolienai formą

.

 

 


Skiedinio ruošimas. Skiedinį paruošti galima ir rankomis maišant, tačiau priimtinesnis elktrinis akmuobūdas. Tokio dydžio uolai reikia apie du kibirus skiedinio, t.y. 10 litrų

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Dedant skiedinį puikiai matosi, kad labai svarbus yra tinkliukas. Minkštas skiedinys tiesiog nuslystudekoracija akvariumui politileno paviršiumi.


 

 


Dedant skiedini įsitikinkite ,kad pilnai uždengėte tinkliuką Šiuo atveju buvo naudojamas  galine dekoracija akvariumuikalkakmenio cementas, naudojamas statybose..

.

 

 


Kai skiedinys sustingsta, užbaigiamas paviršiaus apdorojimas. dekoracija akvariumui

 

 

 



Pirmiausiai, šviežiu skiediniu ir mentele ar glaistykle, paviršius šiek tiek išlyginamas. dirbtine dekoracija akvariumui

 

 

 

Dabar galima išryškinti fizini uolos paviršių, suteikiant aštresnes formas ir padarant paviršių ne tokįdekoracija gludų.


 

 

 

 


 

 

 

Priekyje kairėje galite pamatyti apdorojimo rezultatą.Šiuo atveju buvo išgautas akmuo panašus į savadarbe dekoracija akvariumuinaturalų upės akmenį.


 

 

 


Naujai apdirbamas akmuo turi būti sausas, priklausomai nuo temperatūros gali džiuti diena arba instrukcija dekoracija akvariumuidvi. Dregmė turi pilnai .

 

 

 

 

Po medžio formos išardymo išimamas polistirolas dekoracija DIY

 


 

 

Dabar, putoplasto gali būti lengvai nuimami. Tačiau būkite atsargūs, skiedinys paprastai po dienossavadarbe dekoracija DIY dar nėra visiškai išgydyti ir dar pilnai pakrautas.

 

 

 

 

Po plėvelės ištraukimo, reikia duoti dar vieną diena pradžiūti, net ir iš kitos pusės. dekoracija DIY

 

 

 

Po to kai akmuo pilnai išdžiuna, perteklių pašaliname peiliu. Kad žuvys nesusižalotu, akmens kraštai apdirbami švytriniu popieriumi, tam tinka 100 Nr. grudėtumo švytrinis popierius. dirbtinis fonas akariumui

 

 

 

Taip galima įrengti įspūdinga akvariumo dekoracijų kompoziciją. Tačiau nors ir dirbtiniai akmenys dekoracija DIYnėra labai sunkūs, juo reikia uždėti ant plono putplasčio sluoksnio.

 


 

 

 

Už akmens galima paslėpti vamzdžius, žarnas ar kita instaliacinę įrangą, tuomet erdvė naudojamaakvariumo dekoras optimaliai. Atkreipiant dėmesį į akvariumo aukštį 80 cm, neįsivaizduojama tokia dekoracija su naturalia uoliena.

 

 


 

 

 

 

akvariumo irengimas

Dirbtinės uolos pastatomos su tarpeliu prie stiklo, kad būtų užtikrinta vandens cirkuliacija, be to ir žuvys kad galetų patekti į olą.

 

 

 

Laikant didesnes žuvis darbas baigtas, dėl mažesniu gyvūnų, tokių kaip tropheus, reiktų akvariumo dekoravimaspapildomos instaliacijos su mažesniais akmenimis ir uolomis.

 

 

 

 

 

 

Akvariumas įrengtas. Pasidengus akmenims nedideliu , naturaliu dumbliu sluoksniu, nebeįmanoma atskirti nuo tikrų uolienų. Akvariumo matmenys 200 x 100 x 80 cm (L x D x H).

akvariumas su dirbtiniais akmenimis

Ir čia kartu su uola.
dirbtiniai akamenys akvariume

Papildoma informacija

Šiuo atveju buvo naudojamas akmenims tik smėlis ir skiedinys. Tai buvo labai pigus kalkakmenio cementas, o smelis iš žvyro karjero. Maišymo santykis 1dalis cemento ir 2 dalys smėlio. Tokiems akmenims nereikia naudoti papildomai bet kokių dervų ar lako. Spalva galima pakeisti įmaišant pigmentą į patį skiedinį. Tčiau jei akvariume reikalingas minkštas vanduo reiktu atkreipti dėmesį į cemento sudėti ir ieškoti atitinkamo cemento, kuris daro mažesnę įtaka vandens kietumui.