Dumblių skustuvas

dumbliu skustuvas

Kas nežino kad šiame hobyje kartais būna liudna dėl apaugusio dumbliais stiklo. Tačiau galima to laiku išvengti. Vienintelis ir geriausias sprendimas yra rankiniu būdu pašalinti "žaliuosiu draugus"...

Prekyboje tai neliko nepastebėta, tad greitai prisitaikyta. Daugybė siūlomų gramdiklių yra įvairios formos ir spalvų, taip įvairių dydžių ir galimybių. Taip pat populiarus magnetinai , kurie turi "nepakartojamų" savybių. Visi jie anot pakuotės, labai efektyvus.

Bet... mes nebuvome iki šiol patenkinti bet kuriuo iš šių produktu. Metaliniai grandikliai gaminami labai skirtingų gamintojų elegantiški ir gana geri atlieka savo darbą,, tačiau jie gali palikti įbrėžimus stikle. Magnetiniai valytuvai tai pat pašalina gerai dumblius kaip ir nukrenta ant dugno. Dažnai magnetai neveikia efektyviai, nes yra per silpni, kad tikrai veiktų efektyviai. Taipogi nuo mažiausios kliūties krenta ant dugno. Mūsu alternatyva yra senos, nebenaudojamos kreditinės ar nuolaidų kortelės.

Privalumai, kad nekainuoja, žalos stiklui neįmanoma padaryti kadangi pagaminta iš plastiko. Lengva ir paprasta naudoti , taip pat lengva prieiti nepasiekiamus akvariumo kampelius.