Hamburgo filtras

Kaip yra daromas hamburgo filtras?

Hamburgo filtras puikiai tinka tiek įprastiems, tiek augaliniams, naršinimo akvariumams, kadangi nekelia jokio pavojaus jaunoms žuvims.

Be to jam pagaminti nebutini itin dideli meistriškumo įgūdžiai, o pasleptas augalijos praktiskai nesimato ir uždengia akvariumine instaliaciją

Žemiau pateikiama gamybos instrukcija.

Hamburgo filtrui yra reikalinga:

akvariuminis silikonas

kabelių laikiklis

nedidele vandens pompa arba filtras su ismetamaja srove

filtravimo medžiaga

žarna tinkanti filtrui arba pompai

1. Kabelių laikiklis nupjaunamas pagal akvariumo aukštį, beto jis turi būti mažesnis už kempine, kad tvirtai ją laikytų.

2. Kabelių laikikliai užtepami akvariuminiu silikonu ir įtvirtinami akvariumo kampe. Reikia truputeli paspausti, bet tik tiek, kad jie patys laikytusi. Žinoma filtra galima daryti ir stačiakampi, bet taip jis geriausiai paslepia akvariuminę techniką

 

hamburgo filtras įrengimas

hanburgo filtro kempine

3,Porolono įstatymas

Kai silikonas jau išdžiūves galima kibti prie kempines įstatymo. Kempine turi buti teisingai išpjauta, dėdami įsitikinate ar ne per daug nupjauta. Kempinė turi būti ne mažiau 2 cm storio, jeigu akvariumas didesns kaip 60L.

4. Pompos instaliavimas.

Pompa gali būti iš kamabarinių fontanų arba tam tiktų filtras su apvalia išėjimo anga. Pompos vandens srovės aukštyje padaroma kempinėje nedidelė angelė per kurią vėliau bus prakišta žarna į išorę. Žarna gali būti įvairaus ilgio arba ilga ir išvesta į kita akvariumo galą.

hamburgo filtras įrengimas

akvariumo įrengimas su hamburgo filtru

5. Galutinis įrengimas

Puikiai galima paslėpti kempinę su javos samanomis.

akvariumas su hamburgo filtru